Welkom op de website van RKAVC

RKAVC (Rooms-Katholieke Asenrayer Voetbal Club) is de voetbalclub van Asenray sinds 1935. RKAVC heeft momenteel 5 senioren teams (waaronder een 35+ team en een 45+ team) en 6 jeugd teams. Meer informatie hierover is te vinden onder de links Jeugd, Senioren en Informatie.


STEM OP ONZE CLUB TIJDENS DE RABOBANK CLUBKASCAMPAGNE

Ben je lid bij de Rabobank? Lid betekent dat je je als lid hebt aangemeld bij de Rabobank Roermond-Echt, dat is net iets meer dan alleen een rekening hebben bij de bank. Ben je nog geen lid, meld je dan snel vóór 1 september 2016 als lid aan bij de Rabobank Roermond-Echt. Dit kan via de site . Als je lid bent mag je stemmen op onze club in de periode van 4 oktober t/m 15 oktober 2016. Ga in die periode naar de site rabo.nl/roermond-echt/rcc en stem op RKAVC.

KAMPIOEN 5e KLASSE D

Wat een ontknoping en wat een feest. De voorsprong van twee punten op concurrent RKSVN bleef gehandhaafd door een 9-1 overwinning.
Alle dank aan onze leden, supporters, sponsoren en vrijwilligers. Jullie hebben er een onvergetelijke dag van gemaakt.

Klik hier om naar de jubileumsite te gaan

Wedstrijdprogramma en uitslagen 2e team 2009 - 2010

DatumWedstrijdUitslagSoort wedstrijdTijdstip
6 september 2009RKAVC 2 - Spcl. Susteren 64 - 0Competitie11.00 uur
13 september 2009SHH 5 - RKAVC 21 - 1Competitie12.00 uur
20 september 2009RKAVC 2 - St. Joost 2 2 - 1Competitie11.00 uur
27 september 2009SNA 3 - RKAVC 2 3 - 2Competitie12.00 uur
4 oktober 2009RKAVC 2 - RIOS ''31 4 1 - 2Competitie11.00 uur
11 oktober 2009Vlodrop 2 - RKAVC 2 1 - 4Competitie11.00 uur
18 oktober 2009RKAVC 2 - Vesta 3 4 - 4Competitie11.00 uur
25 oktober 2009Inhaal   
1 november 2009Slekker Boys 3 - RKAVC 2 3 - 0Competitie10.30 uur
8 november 2009RKAVC 2 - St. Odilienberg 2 2 - 5Competitie11.00 uur
15 november 2009Conventus ''03 3 - RKAVC 2 4 - 4Competitie12.00 uur
22 november 2009Inhaal   
29 november 2009RKAVC 2 - Brachterbeek 21 - 8Competitie11.00 uur
6 december 2009Spcl. Susteren 6 - RKAVC 2 5 - 4Competitie11.00 uur
13 december 2009RKAVC 2 - SHH 5 2 - 5Competitie11.00 uur
20 december 2009Inhaal   
27 december 2009Vrij   
3 januari 2010Vrij   
10 januari 2010Vrij   
17 januari 2010Inhaal   
24 januari 2010Inhaal   
31 januari 2010Inhaal   
7 februari 2010Inhaal   
14 februari 2010Vrij (Carnaval)   
21 februari 2010Inhaal   
28 februari 2010St. Joost 3 - RKAVC 2  5 - 5 Competitie10.30 uur
7 maart 2010RKAVC 2 - SNA 3 4 - 3Competitie11.00 uur
14 maart 2010RIOS ''31 2 - RKAVC 2 5 - 0Competitie12.00 uur
21 maart 2010Inhaal   
28 maart 2010RKAVC 2 - Vlodrop 2 9 - 1Competitie11.00 uur
3 april 2010Inhaal (Paaszaterdag)   
5 april 2010Vesta 3 - RKAVC 2 (Paasmaandag) 0 - 1Competitie10.30 uur
11 april 2010RKAVC 2 - Slekker Boys 3 4 - 4Competitie11.00 uur
18 april 2010St. Odilienberg 2 - RKAVC 2 3 - 1Competitie12.00 uur
25 april 2010RKAVC 2 - Conventus ''03 3  4 - 0 Competitie11.00 uur
2 mei 2010Brachterbeek 2 - RKAVC 2  5 - 1 Competitie10.30 uur
6 mei 2010Beslissingswedstrijden   

Wedstrijdprogramma en uitslagen 3e team 2009 - 2010

DatumWedstrijdUitslagSoort wedstrijdTijdstip
6 september 2009Boekoel 2 - RKAVC 33 - 6 Competitie12.15 uur
13 september 2009RKAVC 3 - RKSVN 44 - 3Competitie11.00 uur
20 september 2009Horn 3 - RKAVC 32 - 3Competitie10.00 uur
27 september 2009RKAVC 3 - Heythuysen 47 - 1 Competitie11.00 uur
4 oktober 2009Panningen 6 - RKAVC 35 - 7Competitie12.30 uur
11 oktober 2009RKAVC 3 - RKHVC 22 - 2Competitie11.00 uur
18 oktober 2009Nunhem 1 - RKAVC 31 - 3Competitie11.00 uur
25 oktober 2009Inhaal   
1 november 2009RKAVC 3 - Bieslo 3 6 - 2Competitie11.00 uur
8 november 2009EMS 5 - RKAVC 3 0 - 6Competitie10.30 uur
15 november 2009RKAVC 3 - Spcl. Leeuwen 3 5 - 2Competitie11.00 uur
22 november 2009Inhaal   
29 november 2009SVC 2000 5 - RKAVC 3 4 - 2Competitie10.00 uur
6 december 2009RKAVC 3 - Boekoel 2 6 - 2Competitie11.00 uur
13 december 2009RKSVN 4 - RKAVC 3 2 - 1Competitie11.00 uur
20 december 2009Inhaal   
27 december 2009Vrij   
3 januari 2010Vrij   
10 januari 2010Vrij   
17 januari 2010Inhaal   
24 januari 2010Inhaal   
31 januari 2010Inhaal   
7 februari 2010Inhaal   
14 februari 2010Vrij (Carnaval)   
21 februari 2010Inhaal   
28 februari 2010RKAVC 3 - Horn 3 3 - 4 Competitie11.00 uur
7 maart 2010Heythuysen 4 - RKAVC 33 - 6Competitie11.30 uur
14 maart 2010RKAVC 3 - Panningen 6 2 - 0Competitie11.00 uur
21 maart 2010Inhaal   
28 maart 2010RKHVC 2 - RKAVC 3 4 - 0Competitie12.30 uur
3 april 2010Inhaal (Paaszaterdag)   
5 april 2010RKAVC 3 - Nunhem 1 (Paasmaandag) 6 - 3 Competitie11.00 uur
11 april 2010Bieslo 3 - RKAVC 32 - 6Competitie11.00 uur
18 april 2010RKAVC 3 - EMS 5 7 - 1 Competitie11.00 uur
25 april 2010Spcl. Leeuwen 3 - RKAVC 3 4 - 6 Competitie11.30 uur
2 mei 2010RKAVC 3 - SVC 2000 56 - 2Competitie11.00 uur
6 mei 2010Beslissingswedstrijden   

Betaalbaar voetballen bij RKAVC Asenray.

 

Dit jaar viert RKAVC te Asenray haar 75 jarig bestaan. Anno 2010 hebben wij 175 leden, 3 senioren elftallen en 3 jeugdteams; Mini F, E en B jeugd. Voor een dorp met ca. 900 inwoners is dit niet slecht. Maar zoals al vaker door de jaren heen van ons bestaan moet er hard gewerkt worden om de teams en vooral de jeugd op peil te houden. Als club hadden wij dan ook onze hoop gevestigd op de nieuwbouw plannen, die dan eindelijk na een bouwstop van meer dan 30 jaar, van start zouden gaan. Helaas gooit hier de huidige economische crisis roet in het eten.

 

Desondanks wil RKAVC ook de komende decennia door als zelfstandige club en zijn wij blijvend op zoek naar jeugdspelers vanaf 5 jaar. Bij RKAVC staan ontspanning, spel en de spelers centraal. Natuurlijk zijn prestaties en successen ook belangrijk en bepalend voor de sfeer, maar het plezier staat toch voorop.

 

Vandaar ook dat RKAVC samen met Leeuwen, Swalmen en Reuver een MINI-F project hebben opgezet, dus geen KNVB competitie. Elke twee weken organiseert een van deze verenigingen een mini tourmooi en speelt elke speler drie wedstrijden waarna na afloop nog penalty’s worden getrapt. Uit de evaluatie na de laatste wedstrijd voor de winterstop bleek dat niet alleen de spelers, maar zeker ook de ouders en leiders heel enthousiast waren over deze opzet. Het spel en plezier voor de kinderen staat hier centraal en niet het resultaat, de competitie. Wij vinden het juist voor deze kleinste en jongste groep belangrijk dat zij op een leuke en ontspannen manier met deze sport in aanraking komen.

 

RKAVC vindt dan ook dat deze sport laagdrempelig moet zijn en dus betaalbaar voor alle groepen.

Buiten de competitie om worden er ook uitstapjes, een familiedag en Sint-Nicolaas avond georganiseerd. Bij RKAVC hebben wij geen wachtlijst en betaalt een jeugdlid slechts € 30.00 contributie op jaarbasis. Daarnaast is bewegen en sporten in teamverband voor alle leeftijden belangrijk. Reden te meer om kennis te maken met de voetbalsport en onze club RKAVC.

 

Is uw interesse gewekt en of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met een van onze jeugdcoördinatoren Paul Brouns (06-51642353) of Rik Verheesen (06-23873569).

Adresgegevens
R.K.A.V.C.
Sportpark de Sprunk
Ridder van Asenrodeweg 1
6042 LG Roermond (Asenray)
Tel.: 0475-326690
 
Postadres
R.K.A.V.C.
Op de Maalberg 4
6042 LX Roermond
Tel.: 0475-320556
E-mail:

Wedstrijdprogramma en uitslagen Jeugd 2009 - 2010

DatumWedstrijdUitslagSoort wedstrijdTijdstip
5-sep-09St. Joost B1G - RKAVC B1G 6 - 1Competitie11.00 uur
12-sep-09RKAVC B1G - Slekker Boys B1 0 - 6Competitie13.30 uur
19-sep-09Reuver B2 - RKAVC B1G 7 - 2Competitie15.00 uur
26-sep-09RKAVC B1G - Boekoel B1 1 - 13Competitie13.30 uur
3-okt-09VV Kessel B2 - RKAVC B1G 5 - 1Competitie14.00 uur
10-okt-09RKAVC B1G - Swalmen B2 0 - 5Competitie13.30 uur
17-okt-09Roggel B2 - RKAVC B1G 2 - 0Competitie15.00 uur
24-okt-09Inhaal   
31-okt-09Beker/Inhaal   
7-nov-09RKAVC B1G - Helden B2 0 - 10Competitie13.30 uur
14-nov-09RKAVC B1G - Linne B2 2 - 11Competitie13.30 uur
21-nov-09SVC 2000 B3 - RKAVC B1G 4 - 1Competitie14.30 uur
28-nov-09Vrij   
5-dec-09Beker/Inhaal   
12-dec-09Beker/Inhaal   
19-dec-09Beker/Inhaal   
26-dec-09Kerstmis   
2-jan-10Vrij   
9-jan-10Vrij   
16-jan-10Vrij   
23-jan-10Vrij   
30-jan-10Vrij   
6-feb-10RKAVC B1 - MMC Weert B3 6 - 1Competitie13.30 uur
13-feb-10Vrij (Carnaval)   
20-feb-10Beker/Inhaal   
27-feb-10Brevendia B2 - RKAVC B1 2 - 2Competitie14.00 uur
6-mrt-10RKAVC B1 - St. Joost B1 3 - 3Competitie13.30 uur
13-mrt-10VV Kessel B2 - RKAVC B1 1 - 2Competitie14.00 uur
20-mrt-10RKAVC B1 - FC Oda B2 5 - 0Competitie13.30 uur
27-mrt-10Panningen B3 - RKAVC B1 4 - 1Competitie15.00 uur
3-apr-10Inhaal (Paaszaterdag)   
10-apr-10RKAVC B1 - Leveroy B1 2 - 5Competitie13.30 uur
17-apr-10Egchel B1 - RKAVC B1 4 - 1Competitie14.00 uur
24-apr-10Eindse Boys B2 - RKAVC B1 1 - 2Competitie14.00 uur
30-apr-10Regiofinales   
1-mei-10RKAVC B1 - RKSV Budel B3 3 - 9Competitie13.30 uur
8-mei-10Walburgia B1 - RKAVC B1 5 - 2Competitie12.00 uur

DatumWedstrijdUitslagSoort wedstrijdTijdstip
5-sep-09St. Odilienberg E2 - RKAVC E1G 11 - 0Competitie10.00 uur
12-sep-09RKAVC E1G - Maasbracht E3CO 0 - 13Competitie10.30 uur
19-sep-09SVC 2000 E5 - RKAVC E1G 9 - 0Competitie10.30 uur
26-sep-09RKAVC E1G - Roggel E3 1 - 17Competitie10.30 uur
3-okt-09Boekoel E1G - RKAVC E1G 6 - 5Competitie09.00 uur
10-okt-09RKAVC E1G - Horn E2G 2 - 8Competitie10.30 uur
17-okt-09RKVB E2 - RKAVC E1G 10 - 2Competitie09.30 uur
24-okt-09Inhaal   
31-okt-09Beker/Inhaal   
7-nov-09RKAVC E1G - Vesta E2 2 - 7Competitie10.30 uur
14-nov-09RKAVC E1G - FC Maasgouw E3 3 - 4Competitie10.30 uur
21-nov-09RKSVN E2 - RKAVC E1G 7 - 1Competitie11.00 uur
28-nov-09RKAVC E1G - SVH''39 E3 0 - 10Competitie10.30 uur
5-dec-09Beker/Inhaal   
12-dec-09Beker/Inhaal   
19-dec-09Beker/Inhaal   
26-dec-09Kerstmis   
2-jan-10Vrij   
9-jan-10Vrij   
16-jan-10Vrij   
23-jan-10Vrij   
30-jan-10Vrij   
6-feb-10Vrij   
13-feb-10Vrij (Carnaval)   
20-feb-10Beker/Inhaal   
27-feb-10RKAVC E1 - Boekoel E2 2 - 6Competitie10.30 uur
6-mrt-10Swalmen E3 - RKAVC E1 2 - 6Competitie10.30 uur
13-mrt-10RKAVC E1 - SHH E6 2 - 3Competitie10.30 uur
20-mrt-10Maasbracht E4 - RKAVC E1 4 - 1Competitie9.00 uur
27-mrt-10RKAVC E1 - FC Maasgouw E4 7 - 0Competitie10.30 uur
3-apr-10Inhaal (Paaszaterdag)   
10-apr-10Slekker Boys E3 - RKAVC E1 4 - 6Competitie10.00 uur
17-apr-10RKAVC E1 - SHH E7  8 - 2 Competitie10.30 uur
24-apr-10SVC 2000 E7 - RKAVC E1 3 - 6Competitie10.30 uur
30-apr-10Regiofinales   
1-mei-10RKAVC E1 - St. Joost E2 2 - 6Competitie10.30 uur

Stand jeugd 2009 - 2010

NAJAAR

TeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
Boekoel B19810257570
Helden B2108022465100
Linne B297022161170
SVC 2000 B396121938160
Slekker Boys B1105231731190
Swalmen B285031530300
Roggel B29306918250
Reuver B29306923540
St Joost B1G7205621270
VV Kessel B210109351010
RKAVC B1G10001008690

TeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
Maasbracht E31010003092220
St Odiliënberg E2118122581320
Roggel E3108022481280
Vesta E2117132266400
SVC 2000 E5107032155220
SVH''39 E3117042159260
Horn E2G104061242690
RKSVN E2113171038530
FC Maasgouw E3113171032760
RKVB E210307935780
Boekoel E1G10109324730
RKAVC E1G1100110161020

 VOORJAAR

TeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
Panningen B3119112854140
Egchel B1118032443170
St Joost B1G107212343110
RKSV Budel B3117042146320
Eindse Boys B2115151634430
Leveroy B1G105051534300
RKAVC B1G114251429350
Brevendia B2G114161322280
MMC Weert B3114161316300
Walburgia B1104061026272
FC Oda B211128520460
VV Kessel B21002827610

TeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
Boekoel E2G8800244770
St Joost E2G96031834130
Slekker Boys E3CO75021524190
RKAVC E1G95041540300
SHH E784131328220
SHH E674031225150
SVC 2000 E783141030290
Maasbracht E47304912220
Swalmen E38107311340
FC Maasgouw E4M900902620

Wedstrijdprogramma en uitslagen 1e team 2009 - 2010

DatumWedstrijdUitslagSoort wedstrijdTijdstip
22-08-2009SHH 1  -  RKAVC 17 - 0Beker18.00 uur
25-08-2009RKAVC 1  -  Bieslo 12 - 2Beker18.45 uur
29-08-2009RKAVC 1  -  St. Joost2 - 1Beker18.00 uur
30-08-2009  Inhaal-Vooruit 
01-09-2009RKAVC 1  -  Brachterbeek 1 0 - 4Competitie18.30 uur
06-09-2009RKAVC 1  -  RKSVV 1 1 - 5Competitie14.30 uur
08-09-2009Leveroy 1  -  RKAVC 1 4 - 0Competitie18.30 uur
13-09-2009Vrij Competitie 
20-09-2009RKAVC 1  -  Altweerterheide1 2 - 2Competitie14.30 uur
27-09-2009Stevensweert 1  -  RKAVC 1 1 - 3Competitie14.30 uur
04-10-2009RKAVC 1  -  Crescentia 1 2 - 0Competitie14.30 uur
11-10-2009KOC 1  -  RKAVC 1   1 - 1Competitie14.30 uur
18-10-2009RKAVC 1  -  Boekoel 1 3 - 3Competitie14.30 uur
25-10-2009  Beker-Inhaal 
01-11-2009Bieslo 1  -  RKAVC 1 0 - 1Competitie14.30 uur
08-11-2009RKAVC 1  -  Horn 1 0 - 1Competitie14.30 uur
15-11-2009Brachterbeek 1  -  RKAVC 1 3 - 1Competitie14.30 uur
22-11-2009Vlodrop 1 - RKAVC 12 - 0Competitie14.30 uur
29-11-2009    
06-12-2009    
13-12-2009RKHVC 1  -  RKAVC 1 1 - 5Competitie14.30 uur
20-12-2009

RKAVC 1  -  Leveroy 1

 0 - 1Competitie14.30 uur
Winterstop van 27-12-2009 tot en met 10-01-2010
17-01-2010  Inhaal-Beker 
24-01-2010  Inhaal-Beker 
31-01-2010    
07-02-2010    
14-02-2010    
21-02-2010  Inhaal-Beker 
28-02-2010RKSVV 1  -  RKAVC 11 - 1Competitie14.30 uur
07-03-2010Vrij Competitie14:30 uur
14-03-2010Altweerterheide 1  -  RKAVC10 - 1Competitie14:30 uur
21-03-2010   Inhaal-Beker 
28-03-2010RKAVC 1  -  Stevensweert 12 - 2Competitie14:30 uur
03-04-2010  Inhaal-Beker 
05-04-2010Crescentia 1  -  RKAVC 12 - 1Competitie14:30 uur
11-04-2010RKAVC 1  -  KOC 10 - 4 Competitie14:30 uur
18-04-2010Boekoel 1  -  RKAVC 11 - 1Competitie14:30 uur
25-04-2010RKAVC 1 - Vlodrop 10 - 4Competitie19:00 uur
30-04-2010RKAVC 1  -  Bieslo 10 - 1Competitie14:30 uur
02-05-2010Horn 1  -  RKAVC 1 0 - 1Competitie14:30 uur
06-05-2010Beslissingswedstrijd   
09-05-2010Nacompetitie-Inhaal   
13-05-2010Nacompetitie-Inhaal   
16-05-2010Nacompetitie-Inhaal   
20-05-2010Nacompetitie-Inhaal   
22-05-2010Nacompetitie-Inhaal   
24-05-2010Nacompetitie-Inhaal   
27-05-2010Inhaal nacompetitie   
30-05-2010Inhaal nacompetitie   

Stand 1e team 2009 - 2010

TeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
Bieslo 12415454952300
KOC 12415274733190
RKSVV 12412484043380
Leveroy 12411583840330
Vlodrop 12410773744340
Altweerterheide 1249873530260
Stevensweert 1249783445380
Horn 124102123240340
Crescentia 12477102826400
Boekoel 12468102636470
Brachterbeek 12467112534430
RKAVC 12466122427450
RKHVC 12445151721440


TeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
Brachterbeek 222200260118140
St Odiliënberg 222182256111310
RIOS''31 42113174067390
SNA 32112363954530
Slekker Boys 3219663372510
SHH 52284102857650
RKAVC 22275102660680
Vesta 32273122447610
St Joost 32265112356740
Sportclub Susteren 62262142054960
Vlodrop 22134141336820
Conventus''03 322311810301280

Stand 3e team 2009 - 2010

TeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
RKAVC 322171452100520
RKHVC 22114524786250
Horn 32213454376410
SVC 2000 52213274154520
Panningen 62212464052430
EMS 52292112947710
Boekoel 22291122853690
Sportclub Leeuwen 32283112761690
Bieslo 32172122354650
RKSVN 42264122237470
Nunhem 12242161452840
Heythuysen 42232171130840

13, 14 en 15 mei 2010

\n

Het belooft een waar spektakel te worden, RKAVC bestaat 75 jaar en viert dit groots! Met diverse Limburgse artiesten! Kaarten zijn te verkrijgen bij de voorverkoopadressen (kantine RKAVC in Asenray, Boerderijcamping Spikkerdal, Kapsalon Mien Peelen in Asenray en MCM Muziekschool in Maasniel, en via de mail )!

\n

Op deze site vind je meer nieuws over de historie van RKAVC en het 75-jarig jubileumprogramma.

\n

13 mei WAHNSINN in Asenray.

\n

De naam is allesomvattend: 9 topmuzikanten die een waanzinnige muzikale show ten gehore brengen.

Polka Powerrrr: Volle Gaas auf dem Moped!

Tijdens eens optreden van Wahnsinn gaan alle remmen los. Een show die opgebouwd is uit een ketting van muzikale toppers. Het repertoire kenmerkt
zich als Volkstümlich, Schlager, prikkelende accordeon soundjes, Alpenrock, Glansparade, Polka en Steirisch. Van Apres-Ski tot Feestmuziek, van Polka tot Golden Oldie!

De nummers die Wahnsinn ten gehore brengt zijn covers van klinkende namen:
Alpenrebellen, Klostertaler, Stoakogler, die Wilden Hund, Schurzenjager, Slavko "Blase mir eins" Avsenik, Rex Gildo, Freddy Breck und so weiter.
Naast deze nummers brengt Wahnsinn ook een aantal sets met spraakmakende pop en rock klassiekers uit binnen- en buitenland.

Kortom: Wahnsinn staat voor Party Power ohne Ende!

Historisch overzicht senioren

Deel 1 (1935-1950) -

DEEL 1

periode 1935 - 1950

 

Op school werd er in de jaren 1926 tot 1930 reeds flink getrapt tegen meestal een afgedankte tennisbal. Onder speeltijd en ook dikwijls onder de gymnastiek werd er regelmatig een partijtje voetbal op klompen uitgevoerd en menige klomp sneuvelde in de hitte van de strijd. ’s Zondags werden al wedstrijden gespeeld op de “Zandberg” tegen het schoolelftal van Maasniel.

 

De jeugdige voetballiefhebbers waren getuige van de successen van oud-A.V.C., dat in 1928 beslag legde op het kampioenschap 2e-klasse R.K.L.V.B. Het volgend seizoen werd veelbelovend gestart, maar door het vertrek van enkele prominente spelers, o.a. Hub v. Dijck werd benoemd als onderwijzer te Bladel en H. Verheggen ging naar de toenmalige kweekschool, werden de successen minder en de club verdween in 1930 van het toneel.

Maar in de harten van de jeugd bleef de liefde voor de voetbalsport voortbestaan en men wachtte op de tijd, dat men zelf in staat zou zijn in clubverband te gaan spelen.

In het voorjaar van 1935 was het zover: S. v. Dijck en W. Engels, die in Roermond naar de Ambachtschool gingen, organiseerden een vriendschappelijke wedstrijd tegen het St. Josephgesticht op de Stadsweide. Het werd een 8 – 1 nederlaag, doch deze uitslag was geen bezwaar om meerdere vriendschappelijke wedstrijden te spelen, o.a. tegen Maasniel en Herkenbosch.

 

Op 5 mei 1935 werd een vergadering belegd om definitief over te gaan tot oprichting van een voetbalclub onder de naam A.V.C. Staande de vergadering gaven zich dertien leden op, en een drietal oud-leden van A.V.C. – dhr. W. Aelen, P. Cox en H. Verheggen – zou proberen een voetbalveld te bemachtigen.

Dit mislukte jammerlijk, omdat de boeren destijds geen afstand wilden doen van hun bouw- of weiland, om dat te laten vertrappen. Maar het jeugdig enthousiasme wist van geen wijken en men koos zelf een bestuur, bestaande uit J. Beulen, M. Cox, W. Clerx, P. Kessels als secretaris en P. Verheggen als voorzitter. Men kreeg de beschikking over een terrein aan Frenkens Dennen, gelegen aan de Duitse grens, enkele kilometers buiten het dorp en slechts te bereiken over slechte veldwegen.

De contributie werd bepaald op fl. 0,10 per zondag. Spoedig kreeg men de beschikking over een voetbal, doelen en oude shirts, restanten van oud A.V.C.-ers. Met man en macht werd gewerkt om het terrein zover in orde te brengen, zodat er op gevoetbald kon worden, men zou zich nog beperken tot het spelen van vriendschappelijke wedstrijden en het deelnemen aan seriewedstrijden.

 

In september organiseerde A.V.C. zelf seriewedstrijden. Als prijzen werden beschikbaar gesteld een voetbal, lauwerkrans en oude medailles, zelf vergegraveerd. Oud-A.V.C. won in de vallende duisternis de finale contra Maasniel. De voetbal werd spontaan geschonken aan jong A.V.C. en de winst was zodanig, dat op één uitzondering na unaniem besloten werd deel te nemen aan de competitie van de toenmalige R.K.L.V.B.

Het jaar 1935 was het jaar van de heroprichting van diverse voetbalclubs, o.a. P.S.V.’35, Vlodrop, St. Odiliënberg en Groen-Wit – Melick, thans Vesta. Ondanks de jeugdige leeftijd van de spelers, variërend van 15 tot 20 jaar, schrok men er niet voor terug uit te komen in de 2e-klasse R.K.L.V.B., omdat er toen geen 3e-klasse was.

De eerste competitiewedstrijd – thuis tegen St. Odiliënberg – werd een 2 – 0 nederlaag, maar het vertoonde spel was zo veelbelovend, dat oud-A.V.C.-spelers als Jack v. Dijck, Th. Engelen en P. Cox spontaan de gelederen kwamen versterken.

 

De eerste overwinning werd behaald in de uitwedstrijd tegen Linne 2, en meerdere successen volgden.

De uitwedstrijd tegen Stevensweert werd een gebeurtenis, omdat deze tocht gemaakt werd met de “Uiver”, een gammele autobus. Ofschoon de spelers en supporters de reiskosten zelf moesten betalen, was de belangstelling enorm. De wedstrijd eindigde onbeslist 2 – 2 op een zwaar bespeelbaar veld. Hub v. Dijck, die voor deze wedstrijd beschikbaar was, verbaasde iedereen en was de ster van het veld. Ook Jan Engelen – oud-A.V.C.-er – maakte in deze wedstrijd zijn rentree.

Het bestuur werd uitgebreid met Jac v. Dijck en P. Cox als voorzitter. Reeds voor de aanvang van de competitie werd P. Verheggen secretaris/penningmeester en zou dit blijven tot 1950.

 

De eerste competitie eindigde A.V.C. in de middenmoot; de daaropvolgende competitie 1936/37 telde A.V.C. reeds geducht mee en de competitie 1937/38 werd een volledig succes. Na een uiterst spannende nek-aan-nek race met Groen-Wit (Vesta) en Vlodrop werd A.V.C. ongeslagen kampioen.

Dit kampioenschap werd behaald in de volgende opstelling:

P. Cox

J. Beulen               M. Cox

S. v. Dijck         Jos Cox           M. Lamers

Jac v. Dijck        G. Janssen             Th. Engelen            L. Verheggen            A. Cox

 

Van de reserves was H. Hermans, ondanks het niet meespelen van diverse wedstrijden de topscorer van A.V.C.

Het kampioenschap werd uitbundig gevierd. Vermeld dient te worden, dat Jac v. Dijck in zijn eentje een gratis tombola organiseerde voor alle leden. Het debuut in de 1e-klasse R.K.L.V.B. was overweldigend.

 

Gestart werd met een 6 – 1 overwinning op Roggel, dat beschikte over de oud-R.F.C.-speler P. Kooiman. De tweede wedstrijd thuis tegen Haelen, de kampioen van het vorige seizoen, werd een 5 – 0 overwinning. De uitwedstrijd tegen Wit-Zwart 2, later Megacles, werd na een enerverende wedstrijd met 3 – 1 gewonnen. Een paar arbitrale beslissingen tegen Nivea 2 en Roggel, die velen zich nog zullen herinneren, kostten de puntjes, die A.V.C. van het kampioenschap afhielden.

Met een 2e elftal werd deelgenomen aan de onderlinge Maas- en Roercompetitie. In de zomer van 1939 werd de jeugd beneden 18 jaar de kans geboden deel te nemen aan een competitie, georganiseerd door de Kring Roermond van de R.K.L.V.B. met het bestuurslid G. Sillen als competitieleider.

Aanvankelijk bestond de belangstelling voor onze jeugd uit enkele supporters, maar naarmate de competitie vorderde werd deze steeds groter.

De thuiswedstrijd tegen Herkenbosch werd met 4 – 0 verloren, doch dankzij een zwaar bevochten 1 – 0 overwinning in de uitwedstrijd – een onvergetelijk doelpunt van P. Engels, werd de bovenste plaats met Herkenbosch gedeeld. Door een 3 – 1 overwinning in de beslissingswedstrijd te Melick werd de A.V.C.-jeugd kampioen van hun afdeling. In 2 wedstrijden tegen de P.S.V.-jeugd zou worden beslist, wie jeugdkampioen Kring Roermond zou worden.

De eerste wedstrijd werd thuis met 4 – 0 verloren; in de return werd een gelijkspel 0 – 0 behaald. Wegens het ongerechtigd meespelen van H. Thegels bij P.S.V. werd de A.V.C.-jeugd kampioen verklaard.

 

Uit dit jeugdelftal zijn vele goede voetballers naar voren gekomen, o.a. de gebroeders Janus en Jac. Cox, P. v. Dijck, P. Engels, J. Peters, W. Verheesen en Paul Verheggen, die met veel succes jarenlang de A.V.C.-kleuren hebben verdedigd.

Wegens de oorlogsdreiging werd het seizoen 1939/40 een noodcompetitie, waarin A.V.C. moest uitkomen tegen P.S.V. I en Leeuwen, die speelden in de overgangsklasse.

Onder barre omstandigheden – een keihard terrein en strenge vorst – werd P.S.V. I op eigen veld verslagen. Ook de uitwedstrijd tegen Leeuwen werd een overwinning, nadat de scheidsrechter genoodzaakt was de wedstrijd te staken in verband met moeilijkheden met Leeuwenspelers. P.S.V. nam revanche met 5 – 0 en werd kampioen.

Onder de bezetting werd de I.V.C.B. en R.K.L.V.B. in 1940 opgeheven en bij de K.N.V.B. ondergebracht. Omdat in de K.N.V.B. een andere vereniging A.V.C. oudere rechten had, werd de naam van onze vereniging R.K.A.V.C.

 

In de oorlogsjaren wist R.K.A.V.C. zich onder moeilijke omstandigheden, gedwongen tewerkstelling in Duitsland, onderduiken van spelers en materiaalschaarste, te handhaven.

In tegenstelling met de tegenwoordige tijd met subsidie van de gemeente, waren de verenigingen helemaal op zichzelf aangewezen. S.V. Victoria Maasniel had in 1942 niet meer de beschikking over een eigen speelveld en verzocht gebruik te mogen maken van ons speelveld. Op zondag 21 juni 1942 – de dag, dat Hitler/Duitsland Rusland was binnengevallen -  werd gespeeld de wedstrijd R.K.A.V.C. – S.V. Victoria om de Van den Hof-beker, beschikbaar gesteld door de voorzitter van S.V. Victoria als blijk van waardering voor de sportiviteit van R.K.A.V.C.-zijde. Na een spannende en sportieve wedstrijd won R.K.A.V.C. met 2 – 1.

Op dit veld moest ook Swift – de vereniging die met bekende spelers als keeper Jan Brummans, de gebroeders Hoefnagels, K. Lommen en Fr. Wiers in de kortste tijd opgerukt van de onderafdeling naar de 3e klasse K.N.V.B. – in R.K.A.V.C. de meerdere erkennen.

Voor een uitwedstrijd tegen Laar moest men ’s morgens om 7 uur in Roermond op de trein stappen om in Weert een H. Mis te kunnen bijwonen, en verder te voet naar Laar. Een overwinning maakte alles goed en de stemming was opperbest.

R.K.A.V.C. nam met twee elftallen deel aan de competitie en kreeg zelfs een trainer: dhr. H. Reulen, een bekende oud-speler van R.F.C., die gedeeltelijk in natura moest worden betaald. De spelers moesten zelf hiervoor zorgen.

 

De competitie 1944/45 was goed voorbereid en werd met vertrouwen tegemoet gezien. Het zou heel anders verlopen!

Limburg werd door de terugtrekkende Duitsers oorlogsgebied en later geëvacueerd. Na de oorlog moest opnieuw worden begonnen met niets. R.K.A.V.C. bleef niet bij de pakken zitten en formeerde een nieuw bestuur, bestaande uit niet-spelers als Maan Heldens, voorzitter, W. Aelen, J. Christiaans, Jan v. Dijck en R. Peters; alleen P. Cox en P. Verheggen als secretaris/penningmeester bleven gehandhaafd. Wat voorheen nog niet mogelijk was geweest, zou eindelijk werkelijkheid worden. Een nieuw voetbalterrein, centraal gelegen aan de Molenweg tussen Asenray en Maalbroek. Hiervoor was de medewerking nodig van zeven landbouwers, die een perceel bouwland beschikbaar moesten stellen. De nieuwe voorzitter Maan Heldens, een zeer bekende figuur met invloed, heeft hierbij een grote rol gespeeld.

Nog een seizoen moest gespeeld worden aan Frenkens Dennen.

 

Met medewerking van alle leden kon in september 1946 plechtig een prachtig voetbalveld met afrastering en omheining in gebruik worden genomen.

Ook in de competitie telde R.K.A.V.C. geducht mee en de publieke belangstelling was groot. Het fel begeerde kampioenschap in de 1e klasse Onderafdeling werd telkens op het nippertje niet gehaald. De volgende generatie zou doorstoten naar de 3e klasse K.N.V.B., een resultaat op zich voor zo’n kleine gemeenschap.

Het seizoen 1947/48, het laatste voor mij als actief-voetballer, was bijzonder aangenaam. Als aanvoerder van het 2e elftal werd het kampioenschap behaald in de 3e klasse, na een spannend verloop. De uitwedstrijden tegen Vesta 2, E.M.S. I en SVVM 2 zullen velen onzer zich nog herinneren.

Dit kampioenschap werd behaald in de volgende opstelling:

A. Clerx

P. Diels          Jac Geurts

H. Engelen          P. Clerx          A. Oostra

M. Cox       P. Verheggen          J. Franssen        W. Suntjens        H. Lamers

 

R.K.A.V.C. heeft in de eerste 15 jaar van haar bestaan diverse goede voetballers gehad en werd in kringelftallen vertegenwoordigd door o.a. J. Beulen en Th. Engelen. Later waren dit Jos van Dijck en P. Engels, die zijn doorgedrongen tot het Limburgs elftal, dat in Utrecht de finale speelde.

Zonder iemand tekort te doen heeft R.K.A.V.C. veel te danken aan de eerste voorzitter P. Cox, die ook als keeper heeft bijgedragen aan de successen van R.K.A.V.C. Gedurende meer dan 15 jaar vergaderde het bestuur te zijnen huize en mevr. Cox was hierbij niets teveel. Jac. v. Dijck was vooral in de jaren 1936/40 de grote animator. Jos van Dijck heeft de beste en langste staat van dienst. Nast zijn lange actieve loopbaan als keeper en speler heeft hij vele jaren het materiaal verzorgd. Later zou hij R.K.A.V.C. nog vele jaren dienen als voorzitter, onder wiens bezielende leiding R.K.A.V.C. ongekende successen zou behalen.

In 1950 – na 15 jaar het secretariaat te hebben waargenomen – werd L. Franssen mijn opvolger. Ik kon mij volledig gaan wijden aan de duivensport – een hobby reeds eerder uitgeoefend – maar zou R.K.A.V.C. trouw blijven als lid, met prettige herinneringen aan de dagen als actief voetballer en de ondervonden medewerking van bestuur en leden.

 

Geschreven door P. Verheggen (mede-oprichter, oud-penningmeester en oud-secretaris); in de kroniek van het 50-jarig jubileum (1985).

Wedstrijdprogramma en uitslagen Jeugd 2010 - 2011

NAJAAR

DatumThuisUitUitslagTijd
11-sepsvc 2000B3RKAVC B19 - 114:30 uur
18-sepVesta B2RKAVC B13 - 9 13:30 uur
25-sepRKAVC B1vrij  
2-oktSNA B1RKAVC B13 - 215:00 uur
9-oktRKAVC B1Reuver B27 - 513:30 uur
16-oktConventus B1RKAVC B13 - 614:00 uur
23-oktbeker/inhaal   
30-oktinhaal   
6-novRKAVC B1vrij  
13-novSHH B2RKAVC B1 15:30 uur
20-novRKAVC B1EVV B28 - 413:30 uur
27-novSlekker Boys B1RKAVC B1

 

12:30 uur
4-decRKAVC B1Boekoel B1 13:30 uur
11-decbeker/inhaal   
18-decbeker/inhaal   

 
DatumThuisUitUitslagTijd
18-sepRKAVC E1Roggel E46 - 210:30 uur
25-sepSHH E7RKAVC E11 - 610:00 uur
2-oktHEBES E4RKAVC E12 - 1009:00 uur
9-oktRKAVC E1Heythuysen E511 - 110:30 uur
16-oktSVVH E1RKAVC E1 11:30 uur
23-oktbeker/inhaal   
30-oktbeker/inhaal   
6-novRKAVC E1SHH E8 10:30 uur
13-novRKSVN E2RKAVC E1 11:00 uur
20-novRKAVC E1vrij  
27-novLinne E3RKAVC E10 - 1011:00 uur
4-decbeker/inhaal   
11-decbeker/inhaal   
18-decbeker/inhaal   

Datum ThuisUitUitslagTijd
18-sepRKAVC F1MMC F65 - 909:00 uur
25-sepSwalmen F3RKAVC F10 - 309:30 uur
2-oktSVH''39  F2RKAVC F116 - 010:00 uur
9-oktRKAVC F1SHH F71 - 209:00 uur
16-okt   
23-oktbeker/inhaal   
30-oktRios''31 F3CORKAVC F110 - 009:00 uur
6-novRKAVC F1Vesta F20 - 1309:00 uur
13-novBoekoel F2RKAVC F1 11:00 uur
20-novRKAVC F1SNA F20 - 909:00 uur
27-novMaasbracht F3RKAVC F18 - 009:00 uur
4-decbeker/inhaal   
11-decbeker/inhaal   
18-decbeker/inhaal   

VOORJAAR

DatumThuisUitUitslagTijd
12-2-2011RKAVC B1SNA B14 - 1 
19-2-2011EVV B2RKAVC B14 - 4 
12-3-2011SHH B2RKAVC B1 13:30
19-3-2011RKAVC B1RKSVN B1 3 - 914:00
26-3-2011Walburgia B1RKAVC B1 vervallen13:00
2-4-2011RKAVC B1RKMSV B2 vervallen14:00
9-4-2011Horn B1RKAVC B1 vervallen14:00
16-4-2011RKAVC B1SVH''39 B1 vervallen14:00
7-5-2011Helden B3RKAVC B1 vervallen15:00

DatumThuisUitUitslagTijd
12-2-2011RKAVC E1SNA E27 - 1 
19-2-2011Reuver E4RKAVC E14 - 5 
26-2-2011Conventus''03 E1RKAVC E17 - 3 
19-3-2011RKAVC E1SHH E8 9 - 310:30
26-3-2011Swalmen E2RKAVC E1 0 - 110:30
2-4-2011RKAVC E1EVV E21 - 210:30
9-4-2011Vesta E2RKAVC E1 11:00
16-4-2011RKAVC E1Linne E218 - 010:30
7-5-2011EMS E2RKAVC E111:00

DatumThuisUitUitslagTijd
12-2-2011RKAVC F1Slekker Boys F3CO1 - 7 
19-2-2011Reuver F4RKAVC F19 - 0 
26-2-2011Conventus''03 F2RKAVC F13 - 1 
19-3-2011RKAVC F1SNA F2 0 - 149:30
26-3-2011Boekoel F2RKAVC F1 3 - 011:00
2-4-2011RKAVC F1SHH F91 - 59:30
9-4-2011SHH F8RKAVC F18 - 08:45
16-4-2011RKAVC F1Vlodrop F21 - 79:30
7-5-2011Boekoel F1RKAVC F14 - 410:00

 

Huishoudelijk Reglement jeugd

Klik voor het huishoudelijk reglement van de jeugd en voor de gedragsregels sexuele intimidatie.

 

Aanmelden

Het formulier kun je inclusief een pasfoto (vanaf D-jeugd) en een kopie van je identiteitsbewijs inleveren bij de secretaris (Op de Maalberg 4 in Asenray), bij de jeugdleider of in de kantine van RKAVC. Indien je reeds bij een andere voetbalvereniging hebt gespeeld moet je dit even aangeven, zorg ervoor dat je alles hebt afgehandeld bij je vorige vereniging! Je moet alle contributie, boetes en eventuele rekening in de kantine hebben betaald, spullen inleveren zoals tas / tenue. Wij handelen de overschrijving verder af.

Contactinformatie RKAVC

RKAVC

Postadres: Op de Maalberg 4, 6042 LX Roermond

Telefoonnummer: 0475-320556

E-mail: rkavc@online.nl

 

Contributie 2015 - 2016

 

Senioren Geboren voor: Basis contr.Wasgeld
      
Senioren 1997 € 77,50 € 12,50
Senioren 35+ en 45+ 1997 € 42,50  
Niet-spelend lid 1997 € 25,00  
      
Junioren Geboren in: Basis contr.Wasgeld
      
A-junioren 1997 - 1998 € 42,50 € 7,50
B-junioren 1999 - 2000 € 42,50 € 7,50
C-junioren 2001 - 2002 € 42,50  
D-junioren 2003 - 2004 € 37,50  
E-junioren 2005 - 2006 € 37,50  
F-junioren 2007 - 2008 € 37,50  
Mini-F 2009 of later € 37,50  
      
De hoogte van de contributie voor het seizoen 2015 - 2016 is door de leden 
goedgekeurd en vastgesteld in de jaarlijkse ledenvergadering.
      
Automatische incasso:
Begin juli 2015 wordt de contributie voor het seizoen 2015 - 2016 geïnd.
      
Geen automatische incasso of bij storneren:
Extra opslag van € 10,- administratiekosten.
Voor 15 juli te betalen op rekeningnummer NL23RABO0144136112 (Rabobank Roermond), BIC: RABONL2U
Als niet betaald is op die datum dan wordt de spelerspas uit de map gehaald 
en mag betreffende speler niet meer uitkomen voor zijn team.

Trainingsdagen en tijden

Senioren trainen op dinsdag en donderdag om 19.30uur.

B1 start maandag 17 augustus 2015

D1 start maandag 24 augustus 2015

E1 en E2 start dinsdag 1 september 2015

F1 start dinsdag 1 september 2015

Mini-F start dinsdag 1 september 2015

 

Jeugdcoördinator:

Rik Verheesen (06-23873569) / rikverheesen@gmail.com

 

Jeugdleiders:

Mini-F jeugdleiders Jan Verheesen (06-45657151) en Roel Hermans (06-22246581)

F1 jeugdleider Rik Verheesen (06-23873569)

E1 jeugdleiders Stefan Piepers (06-23914002) en Willy Souren (06-40455961)

E2 jeugdleiders Jeroen Niessen (06-43562378), Bart Peelen (06-35111385) en Mischa Builtjes (06-28915785)

D1 jeugdleiders Harro Driessen (06-11008932) en Jean Heffels (06-15027436)

B1 jeugdleider Daan Kerkhof (06-51562799)

Wedstrijdprogramma en uitslagen Jeugd 2012 - 2013

Voorjaar

D1

WedstrijddatumThuis teamUit teamDoelpunten thuisDoelpunten uit
9-3-2013Vlodrop D1RKAVC D1G02
23-3-2013RKAVC D1GFC Maasgouw D232
30-3-2013Walburgia D1RKAVC D1G33
3-4-2013RKAVC D1GSportclub Leeuwen D232
6-4-2013SHH D4RKAVC D1G31
13-4-2013RKAVC D1GSt Joost D1G32
20-4-2013Conventus''03 D1RKAVC D1G50
27-4-2013RKAVC D1GPSV''35 D230
22-5-2013RKAVC D1GSlekker Boys D1G32

E1

WedstrijddatumThuis teamUit teamDoelpunten thuisDoelpunten uit
2-3-2013RKAVC E1GFC Oda E430
23-3-2013RKAVC E1GRoggel E3011
30-3-2013RKESV E1GRKAVC E1G33
6-4-2013Helden E5RKAVC E1G21
13-4-2013RKAVC E1GHorn E207
20-4-2013Heythuysen E3GRKAVC E1G23
27-4-2013RKAVC E1GAltweerterheide E1G25
16-5-2013RKAVC E1GReuver E524

E2

WedstrijddatumThuis teamUit teamDoelpunten thuisDoelpunten uit
9-3-2013SNA E2GRKAVC E2G21
23-3-2013RKAVC E2GVV GKC E2G06
30-3-2013Slekker Boys E2GRKAVC E2G42
6-4-2013SHH E9RKAVC E2G47
13-4-2013RKAVC E2GLinne E2G53
20-4-2013St Odiliënberg E2RKAVC E2G04
27-4-2013RKAVC E2GEVV E4G38
11-5-2013RKAVC E2GMaasbracht E3G45

Najaar

D1

DatumTijdThuis teamUit teamUitslagAccommodatie
1-9-201211:30RKAVC D1GVlodrop D1 4 - 0Sportpark "De Sprunck" te Roermond
8-9-201212:00Maasbracht D2RKAVC D1G 3 - 5Sportpark Mortelskoel te Maasbracht
15-9-201212:00SHH D5RKAVC D1G 4 - 1Sportpark De Wolfsberg
22-9-201211:30RKAVC D1GEVV D3 6 - 0Sportpark "De Sprunck" te Roermond
29-9-201212:30SVH''39 D2GRKAVC D1G 1 - 11Sportpark De Schoolkamp
6-10-201211:30RKAVC D1GSportclub Leeuwen D2 3 - 4Sportpark "De Sprunck" te Roermond
27-10-201212:00Conventus''03 D1RKAVC D1G 8 - 2Sportpark Aan de blauwe steen
3-11-201211:30RKAVC D1GSVC 2000 D3 4 - 1Sportpark "De Sprunck" te Roermond
10-11-201212:00Vesta D2GRKAVC D1G 0 - 6Sportpark Ratommerveld 
17-11-201211:30RKAVC D1GPSV''35 D2 0 - 0Sportpark "De Sprunck" te Roermond
24-11-201211:30Veritas D2GRKAVC D1G 0 - 3Sportpark Breierein

E1

DatumTijdThuis teamUit teamAanwezig / vertrekUitslagopmerking:Accommodatie
1-9-20129:30RKAVC E1GVlodrop E19:001 - 3Harro afw.Sportpark "De Sprunck" te Roermond
8-9-201211:30Conventus''03 E1RKAVC E1G10:309 - 1 Sportpark Aan de blauwe steen Koningsbosch
15-9-201211:00Vesta E3RKAVC E1G10:104 - 4 Sportpark Ratommerveld Melick
22-9-20129:30RKAVC E1GBoekoel E1G9:000 - 7Harro afw.Sportpark "De Sprunck" te Roermond
29-9-20129:45SHH E5RKAVC E1G9:00 12 - 0 Sportpark De Wolfsberg Herten
6-10-20129:30RKAVC E1GSVC 2000 E49:000 - 11  Sportpark "De Sprunck" te Roermond
27-10-201210:00Slekker Boys E2RKAVC E1G9:00 7 - 4 Sportpark Slekker Boys Echt
3-11-20129:30RKAVC E1GReuver E49:00 2 - 6 Sportpark "De Sprunck" te Roermond
10-11-201210:00Maasbracht E2RKAVC E1G9:00 7 - 1 Sportpart Mortelskoel Maasbracht
17-11-20129:30RKAVC E1GPSV''35 E19:00 1 - 12 Sportpark "De Sprunck" te Roermond
24-11-201211:00EMS E2RKAVC E1G10:1512 - 0  Sportpark Kitskensberg

E2

DatumTijdThuis teamUit teamUitslagAccommodatie
1-9-20129:30RKAVC E2GConventus''03 E2 1 - 7Sportpark "De Sprunck" te Roermond
8-9-20129:00Maasbracht E4RKAVC E2G 6 - 6Sportpark Mortelskoel te Maasbracht
15-9-20129:45SHH E9RKAVC E2G 5 - 4Sportpark De Wolfsberg
22-9-20129:30RKAVC E2GSlekker Boys E3 0 - 11Sportpark "De Sprunck" te Roermond
29-9-20129:30SNA E2GRKAVC E2G 4 - 6Sportpark Montfort
6-10-20129:30RKAVC E2GVesta E4 0 - 14Sportpark "De Sprunck" te Roermond
3-11-20129:30RKAVC E2GLinne E2G 3 - 5Sportpark "De Sprunck" te Roermond
10-11-201210:00St Odiliënberg E2RKAVC E2G 6 - 3sportpark Schepersheuvel
17-11-20129:30RKAVC E2GSVH''39 E2G 4 - 5Sportpark "De Sprunck" te Roermond
24-11-20128:30EVV E4GRKAVC E2G 10 - 1Sportpark In de Bandert

 

Voetballen bij RKAVC Asenray.

 

Dit jaar heeft RKAVC uit Asenray haar 75 jarig bestaan gevierd. Voor het nieuwe seizoen hebben wij, 3 senioren elftallen en 4 jeugdteams; Mini F, F,  E en B jeugd. Voor een dorp met ca. 900 inwoners is dit niet slecht. Maar zoals al vaker door de jaren heen van ons bestaan moet er hard gewerkt worden om de teams en vooral de jeugd op peil te houden.

 

RKAVC heeft als doel om ook de komende decennia als zelfstandige club te blijven bestaan. Daarom zijn wij blijvend op zoek naar jeugdspelers voor alle teams. Bij de Mini F starten wij met een leeftijd vanaf 4,5 jaar.

 

Bij RKAVC staan ontspanning, spel en de spelers centraal. Natuurlijk zijn prestaties en successen ook belangrijk en bepalend voor de sfeer, maar het plezier staat toch voorop.

 

RKAVC vindt dan ook dat deze sport laagdrempelig moet zijn en dus betaalbaar voor alle groepen. Buiten de competitie om worden er ook uitstapjes, een familiedag en Sint-Nicolaas avond georganiseerd. Bij RKAVC hebben wij geen wachtlijst dus men kan meteen meedoen. Daarnaast is bewegen en sporten in teamverband voor alle leeftijden belangrijk. Reden te meer om kennis te maken met de voetbalsport en onze club RKAVC.

 

Is uw interesse gewekt en of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met een van onze jeugdcoördinatoren Paul Brouns (06-51642353) of Rik Verheesen (06-23873569).

 

Voor meer info kijk ook op onze site: www.RKAVC.nl

 

 

SCHEENBESCHERMING:

 

Aangezien er verenigingen steeds vaker door werkgevers aansprakelijk worden gesteld voor het ziekteverzuim door blessures en dergelijke zijn wij als bestuur van mening dat er niet alleen tijdens de wedstrijd scheenbescherming moet worden gedragen, maar ook tijdens de training. Dit helpt blessures voorkomen en is voor speler, vereniging en werkgever een voordeel.

 

JUBILEUM EN VRIJWILLIGERS:

 

Zoals bij iedereen bekend is zal op 13, 14 en 15 mei 2010 het 75-jarig jubileum worden gevierd. Hiervoor hebben we natuurlijk veel vrijwilligers nodig. Vooral voor het opbouwen en afbreken/opruimen willen wij een verzoek doen op onze eigen seniorenleden.

 

Wij willen op 10 en 11 mei gaan opbouwen en op 11 en 12 mei de tent inrichten. Dit zal ongeveer vanaf 9.00 uur plaats vinden.

 

Op 16 mei gaan we afbreken en opruimen, ook dit zal rond 9.00 uur zijn.

Kun je komen helpen, geef je dan op bij Dennis Maessen (0475-320556). Dit zal ook nog via jullie leider worden gevraagd.

 

 

CONTRIBUTIE:

 

Een groot aandachtspunt is en blijft de inning van de contributie. Het bestuur wil alle leden dringend verzoeken om een machtiging in te vullen. Hierdoor vergeet niemand meer om de contributie over te maken.

 

Tevens is er in de ledenvergadering besloten dat de contributie voor het volgende seizoen direct na de het sluiten van de overschrijf datum wordt geïnd, medio juni / juli. Wanneer in augustus voor aanvang van de competitie niet is betaald dan geldt het principe:

NIET BETAALD – NIET SPELEN!

De spelerspas zal dan door het bestuur worden ingenomen.

 

 

OPROEP JEUGDLEDEN EN -LEIDERS:

 

Hierbij willen wij als bestuur iedereen oproepen om ervoor te zorgen dat we meer leden krijgen. Dus ken je iemand neem hem/haar mee. Voetballen in Asenray is betaalbaar!!

 

Maar als we meer leden krijgen hebben we ook meer leiders nodig. Daarnaast willen wij met de E-jeugd twee keer per week gaan trainen. Daar hebben we dan ook meer mankracht voor nodig.

 

Ook voor het fluiten van de thuiswedstrijden voor de jeugd zoeken wij vrijwilligers. Hierdoor kunnen de trainers zich meer bezig houden met het coachen van onze jeugdspelers.

 

Dus ken je iemand, neem hem/haar mee. Zorg voor nieuwe leden en nieuwe jeugdleiders / scheidsrechters, want zo houden we onze vereniging springlevend.

 

 

 

Historisch overzicht senioren

- - Deel 3 (1985-2010)

DEEL 3

periode 1985 – 2010

Binnenkort meer!

 

Historisch overzicht jeugd

Wedstrijdprogramma en uitslagen 3e team 6e klasse 617 (2010 - 2011)

DatumWedstrijdUitslagSoort wedstrijdTijdstip
29 augustus 2010Boekoel 4 - RKAVC 33 - 0Oefen11.00 uur
5 september 2010RKAVC 3 - Boekoel 25 - 4Oefen11.00 uur
12 september 2010RKAVC 3 - SHH 75 - 0Competitie11.00 uur
19 september 2010SVC 2000 7 - RKAVC 35 - 1Competitie13.00 uur
26 september 2010RKAVC 3 - Boekoel 33 - 0Competitie11.00 uur
3 oktober 2010Reuver 5 - RKAVC 31 - 1Competitie10.00 uur
10 oktober 2010RKAVC 3 - SVH''39 45 - 1Competitie11.00 uur
17 oktober 2010FC Maasgouw 3 - RKAVC 32 - 2Competitie11.30 uur
24 oktober 2010  Inhaal 
31 oktober 2010RKAVC 3 - Sportclub Leeuwen 40 - 5Competitie11.00 uur
7 november 2010RKAVC 3 - Sportclub Irene 6 Competitie11.00 uur
14 november 2010Vesta 3 - RKAVC 32 - 1Competitie10.30 uur
21 november 2010RKAVC 3 - Roermond 2 Verv.Competitie11.00 uur
28 november 2010  Inhaal 
5 december 2010RKAVC 3 - Bieslo 45 - 1Competitie11.00 uur
12 december 2010SHH 7 - RKAVC 30 - 5Competitie10.00 uur
19 december 2010  Inhaal 
26 december 2010Kerst vrij 
2 januari 2011Nieuwjaar vrij 
9 januari 2011  vrij 
16 januari 2011  Inhaal 
23 januari 2011  Inhaal 
30 januari 2011  Inhaal 
6 februari 2011  Inhaal 
13 februari 2011  Inhaal 
20 februari 2011RKAVC 3 - SVC 2000 75 - 1Competitie11.00 uur
27 februari 2011Boekoel 3 - RKAVC 33 - 2Competitie12.00 uur
6 maart 2011Carnaval Vrij 
13 maart 2011  Inhaal 
20 maart 2011RKAVC 3 - Reuver 55 - 1Competitie11.00 uur
27 maart 2011SVH''39 4 - RKAVC 32 - 4Competitie10.30 uur
7 april 2011  Inhaal 
10 april 2011RKAVC 3 - FC Maasgouw 31 - 2Competitie11.00 uur
17 april 2011Sportclub Leeuwen 4 - RKAVC 34 - 1Competitie10.00 uur
23 april 2011Paaszaterdag Inhaal 
25 april 2011Sportclub Irene 6 - RKAVC 36 - 0Competitie12.00 uur
1 mei 2011RKAVC 3 - Vesta 34 - 4Competitie11.00 uur
8 mei 2011Roermond 2 - RKAVC 3 Verv.Competitie12.00 uur
12 mei 2011  vrij 
15 mei 2011Bieslo 4 - RKAVC 32 - 4Competitie11.00 uur
19 mei 2011nacompetitie   
22 mei 2011nacompetitie   
26 mei 2011nacompetitie   
29 mei 2011nacompetitie   
2 juni 2011nacompetitie (Hemelvaart) nacompetitie 

Mini-F R.K.A.V.C

Datum: 22-03-2010

Beste Voetballers, ouders en verzorgers:

 

De winterstop is nu ook definitief voor de Mini F voorbij. Aanstaande zaterdag 27 maart staan de eerste wedstrijden gepland. Hieronder vinden jullie een overzicht van de speelrondes. Ook hebben wij het team opgegeven voor twee toernooien. Definitieve bevestiging / inschrijving verwachten wij medio april. Meer info volgt tzt.

 

 

Datum

thuis

uit

 

 

tijd

 

Vertrek tijd / aanwezig

27-03-2010

Leeuwen

Asenray

12:00

11:20

10-04-2010

Reuver

Asenray

12:00

11:10

24-04-2010

Swalmen

Asenray

12:00

11:20

08-05-2010

Asenray

 

12:30

12:10

Eindtoernooi:

 

 

 

 

29-05-2010

Leeuwen

Asenray

12:00

11:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voorlopig toernooien:

 

 

 

 

23-05-2010

SHH-Herten

 

 

 

29-05-2010

Boukoul

 

 

 

 

 

 

 

 

Jubileum

RKAVC

 

 

 

14 mei

Jeugddag

Hele dag

 

 

15 mei

Oud VVV Venlo tegen 1e elftal RKAVC

Tijdens de rust 1 wedstrijd ca 12 min.

 

 

 

 

 

Mini-F R.K.A.V.C

 

R.K.A.V.C. is ook dit seizoen weer gestart met een Mini-F team. De afgelopen jaren hebben wij met de competitie van de KNVB meegedaan. Een nadeel hiervan waren de lange afstanden die wij moesten afleggen en het grote niveau verschil in deze klasse.

 

In samenwerking met Leeuwen, Reuver en Swalmen starten wij een eigen regionale competitie. Met deze vier verenigingen kunnen wij acht teams samenstellen die tot de winter vier maal een klein toernooi spelen, elk team speelt dan 3 wedstrijden van 12 minuten.

 

De sterkte van de teams kunnen wij als verenigingen zelf afstemmen zodat iedereen even goede kansen heeft. Want juist op dit niveau moet het kind en het spel centraal staan

 

Op de volgende dagen worden de wedstrijden gespeeld:

 

Zaterdag 26 sept    om 12:00 uur           Leeuwen

Zaterdag 10 okt      om 12:00 uur           Reuver

Zaterdag 07 nov      om 12:00 uur           Swalmen

Zaterdag 21 nov      om 12:00 uur           Asenray

 

Kom gerust eens een van deze dagen kijken naar onze jongens en meisjes en kom ze aanmoedigen.

 

Als er nog jongens of meisjes zijn, en of vriendjes en vriendinnetjes hebben, in de leeftijd van 4,5-7 jaar die interesse hebben om met ons mee te voetballen kom dan ook eens naar onze trainingen kijken.

 

Wij trainen elke dinsdagavond van 18:30 tot 19:30 uur. Hebben jullie interesse meld je dan aan bij een van de trainers,

 

 

Trainers:      Harro Driessen

Kerkstraat 3

6042 LK Asenray

tel: 328015 / 06-11008932

 

                   Jeroen Niessen

                   Kerkstraat 2

                   6042 LL Asenray

                   tel: 343215

Historisch overzicht senioren

- Deel 2 (1950-1985) -

DEEL 2

periode 1950 – 1985

 

Na de periode van P. Verheggen voerden L. Franssen, H. Cox (Heide), H. Cox ( Notenboom) en vervolgens J. Classen het secretariaat van R.K.A.V.C.

In 1950 speelde R.K.A.V.C. in de 1e klasse van de afdeling Limburg. In de vijftiger jaren voerde R.K.A.V.C. het predicaat “eeuwige tweede”. In 1955 was er zelfs een beslissingswedstrijd tegen aartsrivaal Horn nodig. Deze wedstrijd werd gespeeld op het terrein van SVVM en eindigde in een 3 – 1 overwinning voor Horn.

 

Wel behaalde het 2e elftal een kampioenschap in de 3e klasse in 1952 en 1956. In 1958 veroverde R.K.A.V.C. de beker van de afd. Limburg na verlenging en strafschoppen tegen R.K.D.F.C. (Merkelbeek) op het terrein van Susteren. Na als deze tweede plaatsen werd in het seizoen 1958/1959 eindelijk het felbegeerde kampioenschap behaald, wat automatisch promotie naar de 4e klasse van de KNVB inhield. Dit kampioenschap werd behaald onder leiding van trainer Piet Massy uit Roermond, met 38 punten uit 20 wedstrijden en een doelsaldo van 107 voor en 23 tegen. Hiervan nam Jan Engelen er 31 voor zijn rekening en zijn broer Frits 30. De eerste 2 jaren in de KNVB speelde men in de Regio Weert waar eervolle plaatsen werden behaald. Daarna volgden 2 seizoenen in de Regio Venlo waar het laatste jaar geknokt moest worden tegen degradatie. Alleen dankzij een formidabele eindsprint, 16 punten uit 9 wedstrijden, werd het 4e klasserschap behouden. Na terugkeer in de Regio Weert kwam er weer een stijgende lijn in de resultaten.

 

In 1964 werd het kringkampioenschap van de KNVB kring Roermond behaald. Na een enerverende wedstrijd werd PSV’35 uit Posterholt met 3 – 2 verslagen, na een ruststand van 3 – 0. Aan het einde van het seizoen 1965/1966 werd het elftal verrijkt met enkele talentvolle jeugdspelers. Onder leiding van trainer Rinus Licht uit Roermond werd in 1967 de hoogste trede op de sportieve ladder van R.K.A.V.C. bereikt, n.l. het kampioenschap in de 4e klasse en promotie naar de 3e klasse van de KNVB. Dit kampioenschap werd behaald na een nek-aan-nek race met Altweerterheide. Deze ploeg bracht R.K.A.V.C. de enige twee nederlagen van dit seizoen toe: 2 – 0 en  3 – 2.

Van de 20 wedstrijden werden 13 gewonnen, 5 gelijk gespeeld en 2 verloren. Het doelsaldo was 56 voor en 22 tegen. Iedereen zal zich nog wel de prachtige wedstrijden in de 3e klasse herinneren tegen o.a. Veritas, Susteren, Panningen en Megacles. Het was voor iedereen duidelijk dat deze 3e klasse voor R.K.A.V.C. wel iets te hoog was, na 2 seizoenen moest men dan ook terug naar de 4e klasse, al werd tegen de latere kampioen Panningen met 0 – 0 gelijk gespeeld.

Dit was helaas nog niet het einde van de neergaande lijn. Na 13 jaren KNVB moest men weer terug naar de afdeling Limburg. Hieraan gingen zelfs 3 beslissingswedstrijden tegen RKSVW (Wessem) vooraf. De eerste wedstrijd werd 1 – 1 na verlenging. In deze, op het RKSVN (Neer) terrein gespeelde wedstrijd heeft R.K.A.V.C. de kans op behoud van het 4e klasserschap laten liggen. In de tweede wedstrijd, gespeeld in Linne, was de stand na 90 minuten nog steeds 0 – 0, in de verlenging zegevierde RKSVW met 3 – 0. R.K.A.V.C. tekende na deze wedstrijd protest aan wegens het meespelen van een ongerechtigde speler. Dit protest werd door de KNVB toegewezen en er volgde een derde wedstrijd op eigen terrein, die echter na veel spanning met 2 – 1 verloren ging.

 

Ook het 2e elftal moest een toontje lager zingen en degradeerde van de 2e naar de 3e klasse. Na een verblijf van 2 jaar in de 1e klasse volgde zelfs degradatie naar de 2e klasse. Mede schuld hieraan was het staken van een wedstrijd tegen Steyl waarvan R.K.A.V.C. de schuld kreeg en daarom ook 2 winstpunten in mindering werden gebracht.

In de periode 1969-1973 hadden we 3 trainers nodig, n.l. C. Herinx uit Horn, Piet Massy uit Roermond en ons eigen lid Jeu Schmitz die altijd als invaller klaar heeft gestaan als we weer eens zonder trainer zaten. In het jaar dat R.K.A.V.C. zijn 40-jarig jubileum vierde zorgden de spelers van het 1e en 2e elftal voor het mooiste cadeau door beiden het kampioenschap te behalen. Het 1e elftal behaalde uit 22 wedstrijden 39 punten en een doelsaldo van 101 voor en 26 tegen. Het 2e elftal deed het nog iets beter, n.l. 37 punten uit 20 wedstrijden en een doelsaldo van 116 voor en 19 tegen. Deze resultaten werden behaald onder leiding van trainer Derks uit Weert, die van 1973-1976 voor R.K.A.V.C. werkzaam was.

 

Het 2e elftal moest na 1 jaar weer een stapje terug doen. In 1976 kwam Jan Driesen uit Roermond naar R.K.A.V.C. als speler/trainer na een loopbaan bij R.F.C. Roermond en Panningen.

Eerst werd het 2e elftal in het seizoen 1976-1977 kampioen en in 1977-1978 behaalde het 1e elftal het kampioenschap en terugkeer naar de 4e klasse van de KNVB. Dit kampioenschap werd behaald met maar liefst 8 punten voorsprong op nr. 2.

Tevens behaalde R.K.A.V.C. het hoogst aantal punten van de kampioenen in de 1e klasse van heel Limburg. Hierdoor werden we uitgezonden naar Nijmegen om te spelen tegen de kampioenen van Brabant, Gelderland en Overijssel.

In de competitie 1977-1978 werd voor het eerst sinds het bestaan van R.K.A.V.C. met 4 senioren-elftallen aan de competitie deelgenomen.

Het 1e elftal bleef de daarop volgende jaren in de top meedraaien, maar het 2e elftal degradeerde in het seizoen 1978-1979 weer naar de 3e klasse. Ook het 3e en 4e elftal degradeerden naar de nieuw in te voeren 4e klasse, afd. Limburg.

Het 2e elftal bleef de aandacht trekken en verhuisde in het seizoen 1980-1981 via een 2e plaats weer naar de 2e klasse, waaruit het in het seizoen 1983-1984 helaas opnieuw degradeerde.

Op het moment van schrijven van deze tekst (1985) doet het 1e elftal weer mee voor de bovenste plaats.

Moge dit 50-jarig jubileum R.K.A.V.C. de nodige inspiratie geven om door te gaan, al zal het erg moeilijk worden nu er voor Asenray een bouwstop is afgekondigd.

 

Geschreven door S. Classen (ere-secretaris); in de kroniek van het 50-jarig jubileum (1985).

Stand jeugd 2010 - 2011

NAJAAR

PositieTeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
1SVC 2000 B35500153550
2Boekoel B1CO5500152520
3RKAVC B164021233270
4EVV B273221118180
5SHH B263121029140
6SNA B163121015120
7Slekker Boys B1CO6213714160
8Reuver B27205613260
9Conventus''03 B1702529320
10Vesta B27016112510

PositieTeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
1SVVH E15500155920
2RKAVC E15500154360
3SHH E854011227110
4Roggel E474031226280
5SHH E75302911190
6HEBES E47214719250
7Heythuysen E56204615410
8Linne E37025214470
9RKSVN E2701618430

PositieTeamnaamWedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
1Vesta F27700216750
2SVH''39 F28701218260
3Maasbracht F387012140110
4RIOS''31 F3CO74031232230
5Boekoel F26213718190
6SNA F27214726300
7MMC Weert F66204629390
8SHH F7620466460
9RKAVC F1810739670
10Swalmen F3700703660

VOORJAAR

Positie WedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegenStrafpunten
1SHH B286202042100
2RKSVN B185121627130
3Helden B384221414150
4SVH''39 B184131325150
5EVV B274031219100
6RKMSV B263211117140
7SNA B1821576200
8Walburgia B17115412240
9Horn B1800802430