RKAVC groeit door!

Wij zijn er bijzonder trots op dat RKAVC tegen veel landelijke trends in qua leden aantal nog steeds groeit.

Dit seizoen starten wij zelfs met vier seniorenteams (11 tallen) waarvan één dames elftal als ook een 45+ en 35+ team. Ook onze jeugd met 7 teams in de leeftijd van 5 tot 13 jaar is weer goed vertegenwoordigd. Deze groei is knap voor een club als RKAVC.

De groei betekend wel een grotere belasting op onze accommodatie en zeker ook op onze vrijwilligers waar wij bijzonder trots op zijn. Wij zijn dan ook opzoek naar mensen die ons op diverse plekken willen komen helpen en versterken.

Voor de volgende taken zoeken we versterking:

  • Scheidrechters, grensrechters voor de zaterdag (jeugd), zondag senioren;
  • Assistentie bij kantine beheer; zaterdag, zondag
  • Bar vrijwilligers zaterdag, zondag;
  • Onderhoud accommodatie, veld, materiaal, opstallen;
  • Lijnentrekken (voorkeur vrijdagmiddag)
  • Bijwerken en actualiseren website

Is je interesse gewekt en wil je in een gezellige vereniging, op een ongedwongen manier een bijdragen leveren aan de sportieve successen van onze club. Heb je ruimte in je agenda, het aantal uren die je wil besteden bepaal je zelf. Of heb je nog vragen? Neem dan contact op met een van onderstaande personen.

Harro Driessen:           06-11008932

Eric Suntjens:              06-22519931

Dennis Maessen:         06-22205452

Of email:                     RKAVC@online.nl